Tapahtumaan osallistuvat seurat

 

Päivitetty 8.6.2012/KKi

Osallistuvat seurat

Kaupunkiotteluun kuuluu kaikki Itä-Suomen seurat ja lisäksi aikaisemmin mukana ollut perustajajäsen Lahden Golf.

Seurojen yhteystiedot

  Seura Lyh. Per. Sähköposti ja osoite Tsto puhelin
1 Anola Golf Club AGC 1989 caddiemaster@anolagolf.fi 050 5946765
        Suonenjoentie 522,76100 PIEKSÄMÄKI  
           
2 Eerikkala Golf EeG 2000 toimisto@eerikkalagolf.fi 017 3872063
        Kirkkotie 44, 72210 TERVO  
           
3 Golf-Porrassalmi GP 1989 toimisto@annilangolfkeskus.net 015 335 518
        Porrassalmentie 19, 50100 MIKKELI  
           
4. Holiday Club Golf   2010    
           
           
5 Iitin Golfseura IGS 2001 caddiemaster@iittigolf.com 05 366 6666
        Iitintie 684, 47400 KAUSALA  
           
6 Imatran Golf IG 1986 turkka.ollilainen@imatrangolf.fi 0207 439 350
        Golftie 11, 55800 IMATRA  
           
7 Kaakon Golf KaaG 2007 kaakongolf@kolumbus.fi 040 500 1994
        Säkäjärventie 204, 49900 VIROLAHTI  
           
8 Kartano Golf KGOLF 1988 info@kartanogolf.fi 017 572 257
        Golftie 14 B, 79600 JOROINEN  
           
9 Karelia Golf KarG 1987 toiminnanjohtaja@kareliagolf.fi 013 316 650
        Vaskiportintie, 80780 KONTIONIEMI  
           
10 Kerigolf KeG 1989 clubhouse@kerigolf.fi 015 252 600
        Kerimaantie 65, 58200 KERIMÄKI  
           
11 Konnus Golf KonG 1989 konnusgolf.ry@co.inet.fi 0440 8844 00
        Konnuksentie 400, 79100 LEPPÄVIRTA  
           
12 Koski-Golf KosG 1987 toimisto@koskigolf.fi 05 8644 600
        Eerolanväylä 126, 45700 KUUSANKOSKI  
           
13 Kuusvaara Golf KvG 1994 kuusvaara.golf@luukku.com 050 555 1103
        Kuusvaarantie 167, 82200 HAMMASLAHTI  
           
14 Kymen Golf KG 1964 caddie@kymengolf.fi 05 210 3700
        Mussalon golfkenttä, 48310 KOTKA  
           
15 Lahden Golf LG 1959 lahdengolf@lahdengolf.fi 03 784 1311
        Takkulantie 20, 15230 LAHTI  
           
16 Lampila Golf LaG 2003 posti@lampilagolf.fi 040 542 0265
        Palojärvenkuja 16, 45910 VOIKKAA  
           
17 Mikkelin Golf MG 1967 mikkelin.golf@gmail.com 015 151 759
        Lentokentänkatu,50100 MIKKELI  
           
18 Outokummun Golfseura OGS 1990 caddiemaster@ogs.fi 013 555 561
        Keretti, 83500 OUTOKUMPU  
           
19 Pielis-Golf PG 1988 pielis.golf@pg.inet.fi 020746675
        Lomatie 10, 75500 NURMES  
           
20 Puulagolf PuulaG 2004 caddiemaster@puulagolf.fi 0405969257
        Syvälahdentie 23. 51200 KANGASNIEMI  
           
21 Rantasalmi Golf RanG 1987 toimisto@rantasalmigolf.com 015 448 205
        Hovintie 135, 58900 RANTASALMI  
           
22 Tahkon Golfseura TGS 1998 toimisto@tahkogolf.fi 017 483300
        Tahko Golf, 73310 TAHKOVUORI  
           
23 Tarinagolf Tarina 1982 ajanvaraus@tarinagolf.fi 044 7773699
        Tarinagolfintie 19, 71800 SIILINJÄRVI  
           
24 Tiirin Golf TiG 2007 tigo@tiiringolf.com 0400 562299
        Tiirinniementie 7, 73320 NILSIÄ  
           
25 Viipuringolf VG 1938 info@viipuringolf.fi 05 5443004
        Vehkataipaleentie 589, 53300 LAPPEENRANTA  
           
26 Ylä-Savon Golfseura YGS 1991 office@ysg.fi 017 812 454
        Kotaniementie 84, 74410 IISALMI